Tutvu meie tiimiga

Hei! Student Network on alustamas oma kümnendat tegutsemisaastat! Sel erilisel juubeliaastal veame Student Networki edasi meie – Robin Pass ja Martine Margna. Oleme väga elevil ja tänulikud selle võimaluse eest ning kindlad, et tuleb tegus ja edukas aasta! Olles ise värskelt põhikooli lõpetanud, läbinud kõikvõimalikud sisseastumiskatsed gümnaasiumidesse ja üle poole õppeaastast iseseisvalt koduõppel olnud, oskame me väga hinnata õpiabi vajalikkust ja teame, kui palju võib meid raskel hetkel aidata kellegi pisut kogenuma abikäsi. Kogu elu on üks pikk õppimise ja katsumuste jada – õppimine ei lõppe sugugi mitte peale põhikooli-, gümnaasiumi- või ülikoolitee läbimist. Seda arvesse võttes ei saa ju ometi eeldada, et terve oma elu jooksul me kunagi abi ei vaja ja kõik vajalikud oskused ja teadmised omal käel omandada suudame. Suur osa õppimisest on kuulamine ja julgus küsida abi siis, kui seda vajame. Selleks me siin olemegi – et pakkuda seda abikätt, mida me meeleheitlikult vahest vajame. Läbi Student Networki võimaldame me õpilastel tutvuda uute edumeelsete ja töökate noortega, kes sügelevad seda ambitsioonikust ja teadmisi teistele edasi andma. Õpetajarollil ei ole piire – kui koolis enda õpetajast aru ei saa, leiab meie juurest läbi personaalse lähenemise ja avatud, vahetu suhtluse võib-olla kellegi, keda mõistad hoopis paremini! On aeg see õppeaasta käima tõmmata!

Robin Pass

Robin Pass

Personali- ja finantsjuht

Hei! Minu nimi on Robin. Olen Tallinna 21. Koolis lõpetanud põhikooli ja nüüd jätkan siin ka oma gümnaasiumi teekonda. Vabal ajal tegelen tänavatantsuga, jooksmisega, lugemisega ja igasuguste huvitavate projektidega. Mulle meeldib kogu aeg midagi uut katsetada, sest pean oluliseks arengut ja väljakutseid. Ise olen järjekindel, töökas, positiivne ja empaatiline inimene. Proovin igas inimeses ja olukorras midagi head leida.Mul on väga hea meel jätkata Student Networki tegevusega sellel aastal. Personaliga tegelen, kuna olen hea suhtleja, aga finantsiga seetõttu, et selle kohta juurde õppida. Olles huvitatud ettevõtlusest, arvan, et see tuleb mulle kasuks. Kavatsen endast anda 100%, et Student Networkil tuleks edukas aasta!

Martine Margna

Martine Margna

Tegev- ja turundusjuht

Hei! Mina olen Martine! Õpin seitsmendat aastat Tallinna 21. Koolis, algklassides käisin Viimsi Keskkoolis. Olen superenergiline ja positiivse meelega inimene ning arvan, et peaksime kõike elus tegema kire ja innuga. Olen väga elevil Student Networki kallal töötada ja arvan, et teeme sel aastal nii mõndagi uut ja põnevat. Olen viimased üheksa aastat oma elust tegelenud ujumisega, aga selle aasta olen oma elus pühendanud uute asjade proovimisele – üheks neist ka Student Network. Oma vaba aja veedan ma enamasti oma sõpradega muusikat kuulates, lugedes, filme vaadates, tantsides, joostes ja mis kõige tähtsam - naerdes. Usun, et iga inimene saab maailma muuta, alustades oma suhtumisest. Õppimine on huvitav ja edasiviiv osa meie eludes – see ei peaks olema negatiivne kogemus. Student Networkis tahan ma sel aastal edasi kanda just õppimise rõõmu ja õpetada kooliskäimist nautima!

Tutvu meie õpetajatega

Liisa Rita Viitung

Liisa Rita Viitung

Õpetaja
reaalained

Hei, olen Liisa, 18-aastane abivalmis tüdruk. Õpin Tallinna Reaalkoolis 12. klassis. Olen tegelenud klaverimängu ja muusikaga 11 aastat ning tegelen väljaspool kooli ka spordiga.

Polina Rozova

Polina Rozova

Õpetaja
vene keel

Tere! Minu nimi on Polina Rozova ning õpin Tallinna Humanitaargümnaasiumi 11.A klassis, mis on eesti keele süvaõppega. Mitmeid aastaid tegelesin ujumisega, aga hetkel on minu hobiks tantsimine. Suurima rõõmuga õpetan vene keelt. Olen alati avatud uutele väljakutsetele, et enda elu üha põnevamaks muuta!

Trine Elise Metsla

Trine Elise Metsla

Õpetaja
inglise keel, matemaatika

Hei! Mina olen Trine ja õpin Tallinna 21. Koolis inglise keele süvaõppeklassis. Kirjeldaksin ennast kui positiivset ja ambitsioonikat noort. Naudin suhtlemist, reisimist ning erinevate inimestega tutvumist. Huvitun keeltest, kirjandusest ja meeldib ka matemaatika.

Helena Raivo

Helena Raivo

Õpetaja

Mina olen Helena ja õpin Vanalinna Hariduskolleegiumi reaal-meditsiini klassis. Ma väärtustan kõrgelt teadmisi ja haridust ning otsin pidevalt enese arendamiseks uusi võimalusi. Oma reaalainete süvaõppe tasakaalustamiseks tegelen iseseisvalt igasuguse näputööga nagu maalimine, meisterdamine ja tikkimine. Mulle pakub huvi ka sisekujundus ning moedisain. Armastan lugeda raamatuid ja ei lahku kunagi kodust ilma, et vähemalt üks teos poleks kotti pistetud. Olen väga muusikalembene inimene ning kooli kõrvalt laulan kooris. Juba neljandat aastat mängin ka tennist. Lemmikained on nii matemaatika ja füüsika kui ka kirjandus ja ajalugu.

Nele Keerig

Nele Keerig

Õpetaja
loodusõpetus, bioloogia, matemaatika, eesti keel

Tere! Mina olen Nele ja õpin Tallinna 21. kooli reaal- ja loodusainete õppesuunaga klassis. Minu lemmikaineteks on bioloogia ja keemia. Koolist väljaspool tegelen kergejõustikuga. Olen lõbusa iseloomuga ja mulle pakub rõõmu inimeste aitamine.

Regina Luik

Regina Luik

Õpetaja
keemia

Hei! Olen Regina, 21. Kooli 11.A klassist. Minu lemmikõppeained on reaalained. Mind innustab muusikast saadav emotsioon. Tegelen tantsimise ja koorilauluga, olen lõpetanud Tallinna Muusikakooli viiuli erialal ning osalen kooliorkestris. Iseloomult olen abivalmis, loov ja sõbralik ning valmis teisi toetama ja motiveerima õpingutes nii, et õppimine ei oleks tüütu kohustus.

Liisa Lekko

Liisa Lekko

Õpetaja
matemaatika, keemia

Hei! Mina olen Liisa ja käin Gustav Adolfi Gümnaasiumi 12. matemaatika-inglise keele klassis. Kui ma parasjagu koolis ei ole, võib mind leida kas sportimas või kuskil mõnda raamatut lugemas. Inimesena olen tasakaalukas ja rahulik ning annan endast alati parima, et oma eesmärkideni jõuda. Samuti olen hästi positiivse ellusuhtumisega ning leian, et iga pilve taga paistab tegelikult päike. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.

Jasper Laur

Jasper Laur

Õpetaja
keemia, matemaatika, bioloogia

Hei! Mina olen Jasper! Käin Tallinna 21. Kooli inglise keele õppesuuna klassis. Vabal ajal mängin klaverit G.Otsa muusikakoolis. Olen õppinud ja silmaringi avardanud ka USA-s. Iseloomult olen üpris nõudlik, kuid positiivse ellu suhtumisega ja igati abivalmis. Leian inimeste nõrgad küljed ning oskan neid suunata ja juhendada, et neid paremaks lihvida. Olen kohusetundlik ja töökas inimene, kes ei karda uutele väljakutsetele vastu seista. Kõige rohkem armastan keemiat, matemaatikat ja bioloogiat.

Eugenie Lee Lidmets

Eugenie Lee Lidmets

Õpetaja
inglise keel

Hei! Mina olen Eugenie Lee ja õpin Tallinna 21. Koolis 10. klassis inglise keele õppesuunas. Varasemalt õppisin Tartus, Miina Härma Gümnaasiumis. Iseloomult olen rahulik ja kannatlik, väga sõbralik ja mõistev. Vabal ajal tegelen fotograafiaga ning ratsaspordiga, kus olen teinud ka treeneritööd.

Tuule Kangur

Tuule Kangur

Õpetaja
kõik ained v.a keemia ja füüsika

Mina olen Tuule. Õpin Tallinna XXI Kooli reaalsuuna lõpuklassis. Olen terve oma koolitee siin mööda saatnud ja selle aja jooksul on mulle südamelähedaseks saanud nii humanitaar- kui ka mõned reaalained, eriti matemaatika. Kõige kindlamalt tunnen ennast aga keeltes: emakeeles ja inglise keeles. Olen aktiivne ja sõbralik neiu ning olen alati valmis abikätt ulatama, kui ma seda vähegi suudan.

Johanna Emilie Tammik

Johanna Emilie Tammik

Õpetaja
inglise keel

Hei! Mina olen 18-aastane Johanna. Alustasin oma kooliteed Tallinna Inglise Kolledžis ja olen jõudnud oma õpingutega seal koolis 11ndasse klassi. Õppeaastal 2019/20 veetsin ma vahetusaastal Ameerika Ühendriikides, kus leidsin endale vapustava Ameerika pere ning sõbrad, kellega oleme siiani tihedalt seotud. Ma olen positiivne ning hakkaja inimene, meeldib inimestega suhelda ning neid aidata igal võimalikul viisil. Vabal ajal on mu peamine huvi koorilaulmine, kus olen käinud 10 aastat. Eesti Raadio Tütarlastekooriga on mul olnud võimalus maailma reisida ja kohalikes peredes peatuda. Sinna alla kuuluvad riigid nagu Jaapan, Venemaa, Prantsusmaa, Itaalia, Kreeka jne. Oma hobidest, huvidest ning vahetusaastalt olen külge saanud reisimise, erinevate kultuuride ja inimeste tundmise pisiku, ning loodan selles vallas ka tulevikus karjääri teha.

Linda Kuusik

Õpetaja
füüsika, matemaatika

Olen Gustav Adolfi Gümnaasiumi 12. klassi reaalsuuna õpilane. Nagu suundki ütleb olen üdini reaalinimene: matemaatika ja füüsika panevad mul silmad särama. Täppisteadused on minu jaoks loogilised ning tahaksin, et ka teised nendest aru saaksid, kuna usun, et teadus avab tänapäeva ühiskonnas palju uksi. Tundide kõrvalt korraldan ma noorematele õpilastele teadustöötubasid, kus valmivad nii jäätised kui spagetisillad. Vahepeal jõuan ka kergejõustikut teha.

Emilia Mursalova

Emilia Mursalova

Õpetaja
vene keel

Hei! Mina olen Emilia. Ma olen 17-aastane ja käin 11. klassis. Olen hästi aktiivne ja abivalmis neiu. Valdan vene keelt väga hästi, sest see on mu emakeel. Lisaks tegelen ka spordiga.

Lisette Aleksejev

Lisette Aleksejev

Õpetaja
matemaatika

Mina olen Lisette ja hetkel õpin Tallinna 21.koolis 10. klassis. Eelnevalt õppisin Tallinna Nõmme Põhikoolis. Vabal ajal käin ma tantsimas. Mind võib nimetada sõbralikuks ja positiivseks inimeseks. Lisaks olen väga kohusetundlik ja mulle meeldib teisi aidata.

Carmen Kriitberg

Carmen Kriitberg

Õpetaja
eesti keel, matemaatika, füüsika, vene keel

Hei! Mina olen Carmen ja õpin Tallinna 21. Kooli 10.A klassis. Mulle on südamelähedased reaalained, keeltest meeldivad mulle enim eesti ja vene keel. Õppimisel ja õpetamisel pean oluliseks süsteemset ja õpilasesõbralikku lähenemist. Vabal ajal tegelen aktiivselt rahvatantsu ja koorilauluga.

Patricia Suimets

Patricia Suimets

Õpetaja
matemaatika, inglise keel

Mina olen Patricia. Olen abiturient Gustav Adolfi Gümnaasiumis ning õpin rootsi keele klassis. Minu hingele teevad rõõmu pea kõik ained, kuid matemaatika ja inglise keel on eriti kallid. Koolivälisel ajal tegelen ohtralt spordi, keraamika ning poliitikaga. Olen lõpetanud ka muusikakooli klaveri erialal. Tunnen, et olen hinges veel laps ning seetõttu väärtustan ka laste seltskonda. Loomult olen selline, et annan alati endast kõik, et teisi aidata.

Lisette Metsalu

Lisette Metsalu

Õpetaja
matemaatika, prantsuse keel

Tere! Olen Lisette Metsalu Rocca al Mare Kooli 12. klassist. Olen rõõmsameelne ja positiivsust täis noor. Kõike, mida elus ette võtan, teen ma suurima kire ja pühendumisega. See väljendub ka minu 13 aastat kestnud edukast võistlustantsu karjäärist ja kõrgetest saavutustest ning samal ajal headest õpitulemustest koolis. Minu jaoks on suurim rõõm jagada oma koolitarkust ka teistega, seega pakun oma abi kõigile, kes mind vajavad. Matemaatika on olnud juba algusaegadest mu lemmikaine ja prantsuse keelt olen õppinud kokku kaheksa aastat (olen rahvusvahelise prantsuse keele eksami DELF keeleoskustasemel B2).

Anita Väli

Anita Väli

Õpetaja
matemaatika, keemia, eesti keel

Hei, ma olen Anita ja õpin juba kümnendat aastat Tallinna 21. Koolis. Vabal ajal tegelen sulgpalli, muusika ja fotograafiaga ning muude toredate asjadega. Ma olen alati tahtnud proovida õpetajaametit ja Student Networkis töötamine on selleks ideaalne võimalus.

Iris Rebane

Iris Rebane

Õpetaja
matemaatika, inglise keel, eesti keel, füüsika

Olen Iris ja õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumi 11. matemaatika-inglise õppesuunaga klassis. Valdan hästi nii humanitaar- kui ka reaalaineid, seega pakun meeleldi abi igas õppeaines. Eriti meeldib mulle matemaatika ja raamatute lugemine ning ülikoolis plaanin õppida juurat.

Hanna Grete Rebane

Hanna Grete Rebane

Õpetaja
muusika, eesti keel, kirjandus

Hei! Mina olen Tallinna 21. Kooli 11.C õpilane Hanna Grete ning õpetan eesti keelt ja muusikat. Suviti mängin Lottemaal koeratüdruk Lottet ja vabal ajal kirjutan muusikat, osalen enesekaitsekoolitusel ja õpin G. Otsa muusikakoolis flööti. Olen naerusuine muusikat. Suviti mängin Lottemaal koeratüdruk Lottet ja vabal ajal kirjutan muusikat, osalen enesekaitsekoolitusel ja õpin G. Otsa muusikakoolis flööti. Olen naerusuine neiu, kes naudib väga lastele tundide andmist, eriti igaks tunniks uue põneva etteütluse kirjutamist.

Rasmus Lume

Rasmus Lume

Õpetaja

Tere! Ma olen Rasmus Lume, õpin kümnendat aastat Tallinna 21. Koolis, lõpetasin põhikooli ja jätkasin samas koolis reaalsuunas. Reaalsuuna valisin, kuna reaalained (matemaatika, füüsika, keemia) on minu kõige tugevamad ained ning see on ka põhjuseks, miks ma otsustasin õpetada just keemiat. Otsustasin Student Networki abiõpetajaks tulla sellepärast, et abiõpetaja olemine on uus kogemus, viis kuidas kedagi aidata, kuna ma tean kui raske on mingis aines maha jääda, ning ka viis pisut taskuraha teenida. Kogemust mul on keemia õpetamisega, eelmistes klassides olen aidanud klassikaaslaseid, kes kusagil olid hätta jäänud.