Tutvu meie tiimiga

Oleme kõik edumeelsed ning teotahtelised Tallinna 21. Kooli gümnaasiumiõpilased ja teeme palju tööd, et ka sel aastal Student Network'i edu saadaks!

Tuule Kangur

Tuule Kangur

Tegevjuht

Mina olen Tuule, Tallinna 21. Kooli gümnaasiumiõpilane. Koolile lisaks käin kergejõustikutrennis ning kunstikoolis. Armastan lugemist ja teadmiste omandamist ning mulle meeldib õpitut ka teistega jagada. Võtan aktiivselt osa üritustest nii koolis kui ka väljaspool kooli. Uusi kogemusi olen saanud näiteks rahvusvahelisest ettevõtlusprogrammist Superheroes ja malevast. Olen kohusetundlik, sihikindel ja sõbralik ning arvan, et need omadused viivadki mind elus edasi.

Kaisa Pollisinski

Kaisa Pollisinski

Personalijuht

Minu nimi on Kaisa ja ma õpin kümnendat aastat Tallinna 21. Koolis inglise keele süvaklassis. Kooliväliselt tegelen ujumisega Kalevi Ujumiskoolis. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ning klassi/kooliasju korraldada, olen mitu aastat olnud klassivanem. Tunnen, et just aktiivsus on minu suurim tugevus. Haaran kinni igast võimalusest ning töötan järjepidevalt enda tuleviku nimel.

Lisett Sigur

Lisett Sigur

Finantsjuht

Olen rõõmsameelne, tegus ning kohusetundlik noor ja õpin Tallinna 21. Koolis juba viiendat aastat. Kuulun reaal-ja loodusainete klassi ning huvitun lisaks ka keeltest, muusikast ja kultuuriga seonduvast. Kooliväliselt võtan aktiivselt osa Kumu noorteklubist, tegelen tantsimisega ning teen vabatahtliku tööd. Olen ambitsioonikas ning otsin alati võimalusi uuteks väljakutseteks, proovilepanekuteks.

Susanna Antsmäe

Susanna Antsmäe

Turundusjuht

Hei! Olen Susanna, 21. Kooli 10. C klassist. Isiklikus elus olen ma loominguline ja aktiivne noor, kes on avatud uutele väljakutsetele ja kogemustele. Loomingulisest poolest huvitab mind fotograafia ja muusika. Samuti tegelen ma kergejõustiku, golfi ja lumelauasõiduga. Üle kõige, armastan ma reisida, avastada ja uute inimestega tutvuda.

Tutvu meie õpetajatega

Maria Edala

Maria Edala

Õpetaja
---

...

Märt Tender

Märt Tender

Õpetaja
matemaatika, keemia

Mina olen Märt Tender, Tallinna 21. Kooli 11. klassi õpilane. Vabal ajal tegelen palju erinevates koosseisudes laulmisega. Koolis on mul lemmikõppeaineteks matemaatika ning matemaatika. Sõbralikkusest mul puudu ei jää ja mind iseloomutataks sotsiaalse ning enesekindla noormehena.

Enlil Sonn

Enlil Sonn

Õpetaja
eesti keel, inglise keel, bioloogia, keemia

Tere! Minu nimi on Enlil ning ma õpin Tallinna 21. Koolis,10.B klassis. Kooliväliselt tegelen fotograafia ja koerasportidega, varem tegelesin ka ratsutamisega. Kuna õpin inglise keele süvaklassis on mu suurim tugevus kindlasti inglise keel. Lisaks sellele meeldib mulle väga ka keemia.

Romi Viskar

Romi Viskar

Õpetaja
matemaatika, inglise keel

Minu nimi on Romi Viskar. Olen 16-aastane ja elan Harjumaal Jõelähtme vallas. Olen lõpetanud Loo Keskkooli kiituskirjaga ja üheksandas klassis avaldati minu uurimistöö teadusajakirjas Akadeemiake. Olen tegelenud seitse aastat näitlemisega, lõpetanud Jõelähtme Muusika- ja Kunstikooli plokkflöödi erialal ja lisaks veel õppinud altplokkflööti ja klaverit. Praegu käin Tantsuansambel LEEs rahvatantsu tantsimas. Koolis on minu lemmikaineteks matemaatika, keemia ja bioloogia.

Johanna Maria Randma

Johanna Maria Randma

Õpetaja
matemaatika

Minu nimi on Johanna Maria ja ma õpin Tallinna 21.Koolis 11.klassis. Minu lemmikaineks on matemaatika. Vabal ajal meeldib mulle sporti teha ning olen vabatahtlik kasside varjupaigas. Ma olen rõõmsameelne, positiivne ja edasipüüdlik. Õpetan hea meelega ning teen oma tööd südamega.

Mia Valtenberg

Mia Valtenberg

Õpetaja
matemaatika (kuni 8. klass)

Mina olen Mia ja õpin Tallinna 21. Kooli 11.klassis. Olen sõbralik ja abivalmis neiu. Vabal ajal tegelen aktiivselt tantsimisega ja käin spordiüritustel vabatahtlikuks. Koolis on mul lemmikaineteks matemaatika ja füüsika. Mulle väga meeldib noortematega tegeleda.

Carmel Iiris Teikari

Carmel Iiris Teikari

Õpetaja
inglise keel

Hei! Olen Carmel Teikari ja õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumi rootsi keele klassis. Vabal ajal tegelen laulmise ja näitlemisega ning meelest ei lähe ka liikumine! Juba noorest peast on olnud mu tugevaimaks küljeks humanitaarained, eriti võõrkeeled. Naudin noortega tegelmist ning olen igati sõbralik, rõõmus ja abivalmis!

Loora Ristisaar

Loora Ristisaar

Õpetaja
inglise keel

Tere! Mina olen Loora Ristisaar ning õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumis 10. rootsi keele klassis. Minu tugevaimaks küljeks on inglise keel, mille õppimist ja rääkimist naudin ma väga. Olen hea suhtleja, rõõmsameelne ja alati valmis aitama!

Kaisa Kumpas

Kaisa Kumpas

Õpetaja
matemaatika, füüsika, eesti keel

Olen Kaisa ja käin Tallinna 21.Koolis 10.a ehk reaalklassis. Lastega töötamine huvitab mind väga. Vaadates oma väikest venda kasvamas, olen tihti ka teda kooliasjades aidanud ja õpetanud. Minu lemmikõppeained on matemaatika, eesti keel ja füüsika. Olen alati rahulik ja abivalmis ning minu meelest ei tohiks koolis käimine mitte kellegi jaoks olla tüütu kohustus. Mulle meeldib, kui see, mida teen, on kellelegi kasulik ja saan kedagi päriselt aidata.

Katariina Ilmoja

Katariina Ilmoja

Õpetaja
inglise keel

Tere! Minu nimi on Katariina Ilmoja ning õpin Tallinna 21. Koolis 10. inglise keele klassis. Tugevaimad küljed on inglise keel, mille õppimine ja õpetamine on mulle lihtne. Olen sotsialiseeriv, kannatlik ning abivalmis õpilane.

Johanna Jõerüüt

Johanna Jõerüüt

Õpetaja
matemaatika

Minu nimi on Johanna ja olen 16-aastane tütarlaps Tallinna 21. Koolist. Olen väga sõbralik, abivalmis ja töökas tüdruk, kes ei karda väljakutseid. Mulle kõige meelepärasemad ained on reaalained - matemaatika ja keemia, kuid meeldivad ka erinevad keeled. Vabal ajal tegelen ma joogaga ja käin vahete vahel ka jõusaalis. Mulle meeldib väga tegeleda ja töötada koos endast noortemate lastega.

Karl Juhan Kangur

Karl-Juhan Kangur

Õpetaja
füüsika, keemia, matemaatika

Tere! Mina olen Karl-Juhan Kangur, ma õpin Tallinna. 21. Koolis, 10.a klassis. Student Network-is õpetan matemaatikat, füüsikat ja keemiat, kuna käin reaalklassis on need mu tugevaimad küljed. Vabal ajal tegelen aktiivselt jalgpalliga. Õpilasele ei sea ma kohe suuri eesmärke, vaid üritan talle selgeks teha kus ta on varasemalt vea teinud ja kuidas seda parandada./p>

Anett Tamm

Anett Tamm

Õpetaja
keemia, füüsika, matemaatika

Mina olen Anett ja õpin Tallinna 21. Koolis juba kümnendat aastat. Olen alati olnud väga abivalmis ja sõbralik, mistõttu mõtlesin, et Student Networki tiimiga liitumine aitaks mul täita oma soovi teistele inimestele abiks olla. Kooliväliselt käin laulmas ja rahvatantsus ning samuti tegelen fotograafiaga. Õppeainetest on minu tugevaimad küljed reaalained, mistõttu valisin need ka õpetamiseks.

Kristi Koitla

Kristi Koitla

Õpetaja
keemia, füüsika, matemaatika

Minu nimi on Kristi ja ma õpin Gustav Adolfi Gümnaasiumis 11. klassis. Koolis on mu lemmikud reaalained ja olen osalenud ka mitmetel olümpiaadidel. Armastan loodust, reisimist ja uusi väljakutseid.

Arabella Saaliste

Arabella Saaliste

Õpetaja
inglise keel, matemaatika

...

Oskar Johannes Fromm

Oskar Johannes Fromm

Õpetaja
matemaatika, inglise keel, loodusõpetus

...

Sandra-Saskia Kärmas

Sandra-Saskia Kärmas

Õpetaja
inglise keel, eesti keel

...

Karmen Kikas

Karmen Kikas

Õpetaja
eesti keel

...

Katarina Reinoja

Katarina Reinoja

Õpetaja
eesti keel, inglise keel, matemaatika

Minu nimi on Katarina ning ma olen aktiivne, rõõmsameelne ning kohusetundlik õpilane Tallinna 21.Koolist. Ma käin 10C klassis ehk sotsiaal-humanitaarainete kallakuga klassis. Mulle meeldib kaasõpilasi abistada, sest teiste õpetamine toob mulle rõõmu. Vabal ajal tegelen peamiselt loovate tegevustega - tantsimise ja kunstiga. Koolis on mu lemmikõppeaineteks eesti keel ja inglise keel. Mulle meeldib kirjutada kirjandeid ning lugeda inglise keeles. Saan abiks olla eesti keeles, inglise keeles ja matemaatikas.